جزئیات مقاله
می توانید قفل کامپیوتر خود را با فلش مموری باز کنید
3567
0

می توانید قفل کامپیوتر خود را با فلش مموری باز کنید

  • دوشنبه 10 مهر 1396
  • ()
  • 11رأی

می توانید قفل کامپیوتر خود را با فلش مموری باز کنید

به خاطر سپردن رمزهای قوی و طولانی کار بسیار دشواری است و از یک طرف شما نمی توانید لپ تاپ شخصی خود را بدون رمز بگذارید، اما با استفاده از برنامه ی Predator می توانید با یک فلش مموری ساده امنیت لپ تاپ خود را تامین کنید. چطوری؟

در پاسخ باید بگوییم که در این روش شما با نصب این برنامه به روی فلش مموری خود می توانید در زمان اتصال فلش از امنیت لپ تاپ خود مطمئن باشید زیرا زمانی که فلش شما به لپ تاپ متصل می باشد در هر ۲۰ ثانیه یک بار این برنامه بررسی می کند که آیا هنوز رمز عبور وارد شده معتبر می باشد یا نه و در این مورد نیازی نیست که حتما از یک فلش خاص استفاده کنید، می توانید هر نوع فلشی را به کامپیوتر خود برای ایجاد امنیت استفاده نمایید.

درصورتی که فلش بررسی نماید و رمز عبوری پیدا نکند به شما ۲۰ ثانیه مهلت می دهد که یک رمز عبور وارد کنید، در صورتی که رمز عبور وارد شده غلط باشد و یا هیچ رمز عبوری وارد نکنید، به شما اجازه ی دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ شخصی را نخواهد داد. کاربر می تواند تنظیمات را به گونه ای قرار دهد که اگر چنین شرایطی پیش آمد، برنامه یک آلارمی را پخش نمایدو با خارج کردن این فلش امنیتی موس و صفحه کلید کامیوتر شما از کار افتاده و نور صفحه نمایش بسیار کم می شود، به طوری که دیگر هیچ کاری نمی توانید با لپ تاپ خود انجام دهید.

منابع

zoomtech.ir

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:
دیدگاه کاربران
تاکنون دیدگاهی ثبت نشده است
گروه مقالات
مقالات مرتبط
ارسال دیدگاه