آرشیو اخبار
اپلیکیشن اندروید کاشان تخفیف

اپلیکیشن اندروید کاشان تخفیف

اپلیکیشن اندروید کاشان تخفیف منتشر شد.

سایت کاشان تخفیف به همراه اپلیکیشن اندروید به سفارش شرکت آتی شهر ایرانیان توسط آرشاپرداز طراحی شده است.

با طراحی سایت کاشان تخفیف و اپلیکیشن اندروید تمامی شهروندان میتوانند در سطح شهر با حداکثر تخفیف خرید کنند.

هدیه ویژه برای شما عزیزان به مناسبت چهار سالگی آرشاپرداز

هدیه ویژه برای شما عزیزان به مناسبت چهار سالگی آرشاپرداز

تحقیقات نشان می دهد بیش از 60 درصد تحقیقات و مطالعات مشتریان، قبل از حضور در محل خرید و یا درخواست خدمات از طریق اینترنت انجام می گیرد. لذا  برای  اینکه فرصت دیده شدن توسط این تعداد کاربر ایرانی را از دست ندهید در مرحله اول نیاز به وبسایت خواهید داشت. با توجه به افزایش فوق العاده کاربران ایرانی  و رسیدن به تعداد   56.700.000  کاربر که از طریق  اینترنت به جستجو کالا و خدمات مورد نیاز  خود می پردازند ، داشتن یک سایت برای شرکت ها به حکم یک شناسنامه در فضای اینترنت تبدیل شده است . در صورتی که شرکت ها از این حوزه غافل بمانند  مشتریان فراوانی را از دست خواهند داد. 

از این رو شرکت  فناوری اطلاعات آرشاپرداز در نظر دارد به مناسبت چهارمین سالگرد تاسیس خود به قید قرعه از واجدین شرایط ذیل، هدیه ویژه ای (وبسایت) اعطا کند.

جهت شرکت در قرعه کشی نام و نام خانوادگی ، نام شرکت، حوزه فعالیت و شماره تماس خود را از طریق آیدی  ArshapardazHBD@ و  یا شماره تماس 09013611515  برای ما ارسال کنید و کد اختصاصی خود را دریافت کنید

ساخت تیزر تلویزیونی شرکت گلاب گل افشان

ساخت تیزر تلویزیونی شرکت گلاب گل افشان

تیزر تلویزیونی  شرکت گلاب و عرقیات گل افشان،  توسط دپارتمان گرافیک شرکت فناوری اطلاعات آرشاپرداز، کارگردانی و تولید شده است و درشبکه های مختلف صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به نمایش در آمده است.

نرم افزار اندروید صندوقچه در کافه بازار

نرم افزار اندروید صندوقچه در کافه بازار

نرم افزار اندروید صندوقچه  محصولی از آرشاپرداز در کافه بازار قرار گرفت.

صندوقچه اولین و تخصصی ترین مرجع نیازمندی های اجاره ای کشور می باشد که با هدف ارتقای فرهنگ اجاره، رفع نیاز و کاهش هزینه های کاربران آغاز به کار کرد.

کاشان تخفیف با آرشاپرداز

کاشان تخفیف با آرشاپرداز

وب سایت کاشان تخفیف، بزرگترین شبکه تخفیف شهر کاشان ، به سفارش شرکت آتی شهر هوشمند ایرانیان ، توسط شرکت فناوری اطلاعات آرشا پرداز طراحی و راه اندازی گردید.
.این وب سایت با هدف افزایش قدرت خرید و کاهش هزینه های جاری و ماهیانه خانواده های کاشانی طراحی شده است.

گروه های خبری